yeni çıkacak coinler

ENVELOP (NIFTSY) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıENVELOP
sembolNIFTSY
Başlangıç ​​tarihiEkim 21, 2021
Bitiş tarihiTBA
ülkeRUSYA
platformETHEREUM
Bitiş zamanı
Bilinmeyen
Hepsini Göster ↓

Önemli: Envelop, 21 Ekim'de bir İlk Dex Teklifi düzenleyecek. IDO, Scaleswap'ta gerçekleşecek. Özel Havuz Beyaz Listesi - Genel Havuz Beyaz Listesi 

nıftsy

Envelop Nedir ?

Envelop , NFT'ye gerçek değer sağlamak için zincirler arası bir protokoldür.

NIFTSY, NFT sarmalayıcıları ve diğer akıllı sözleşme yeteneklerini kullanarak herhangi bir varlığın teminat değerini hesaba katmaya yardımcı olan daha düşük seviyeli (L1) bir zincirler arası protokoldür.
Başlangıçta proje EVM uyumlu blok zincirler üzerine inşa edilmiştir, ancak bundan sonra diğer merkezi olmayan sistemler (Solana, Cosmos, Polkadot, Zilliqa, Flow, WAX, Algorand, vb.) kullanılarak çözümler sunulması planlanmaktadır.
nıftsy token
Protokol için, başlangıçta NFT'ye sarılmış varlıklar için bir puanlama sistemi ve daha sonra tam teşekküllü bir klasik ve AI-dolandırıcılık önleme sistemi olan bir kahin de oluşturulacak. Son olarak, Oracle aracılığıyla Protokolden elde edilen veriler, Endeks için nesnel bir veritabanı görevi görür ve bu da NFT'ler ve değiştirilebilir jetonlar (madeni paralar) için pazarın nicel bir ölçüsü olarak işlev görür.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.
CTO
Chief Adviser