yeni çıkacak coinler

DePocket (DEPO) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıDePocket
sembolDEPO
Başlangıç ​​tarihiKasım 29, 2021
Bitiş tarihiAralık 09, 2021
ülkeN / A
platformBEP-20
başlar
içinde 2 günler
Hepsini Göster ↓

DeFi dünyası cebinizde ! DePocket Nedir , Nasıl Alınır ? Yeni Çıkan Coinler Bilgi Kripto 'da !

Önemli: DePocket, 29 Kasım'da bir İlk Dex Teklifi düzenleyecek. IDO, Oxbull'da gerçekleşecek.
DePocket, 30 Kasım'da bir İlk Dex Teklifi düzenleyecek. IDO, DuckDAO'da gerçekleşecek. ( Beyaz liste ).

yeni çıkacak coinler

DePocket Nedir ?

DePocket, kullanıcıların kripto para varlıklarını ve NFT varlıklarını kolayca yönetmesini ve izlemesini sağlayan bir DeFi panosudur.
DePocket, mümkün olduğunca çok sayıda blok zincirinde çok daha fazla merkezi olmayan varlığı desteklemek için geliştirilmiştir. Şu anda, DePocket başarıyla tasarlanmış, geliştirilmiş ve piyasaya ve bunun ilk sürümü de Binance Akıllı Zincir (BSC) destekleyen olmuştur .
Gelecekte, DePocket'in destek kapasitesi, “ Cebinizde Merkezi Olmayan Varlıklar ” vizyonuyla ETH, Polygon ve Flow gibi diğer popüler blok zincir platformlarında yükseltilecektir .

DEPO Token Nedir ?

DEPO Simgesi ( DEPO ), DePocket platformunun yardımcı program simgesidir ve aşağıdaki amaçlara sahiptir !

  • Özellik kilidini açma: DePocket, tüm kullanıcılara ücretsiz işlevlerin çoğunu sağlayacaktır. Ancak, bazı premium işlevler yalnızca DEPO sahiplerine sunulmaktadır. Bu, uzun vadeli belirteç DEPO'nun satın alınmasını ve bakımını sağlar.
  • Yönetişim: DEPO sahipleri, oylama aracı tarafından hangi DeFi uygulamalarının desteklendiği gibi platform işlevleriyle ilgili karar verme sürecine katılabilir.
  • Stake ve Likidite Ödülü: DEPO sahipleri, daha fazla jeton elde etmek için Pancakeswap veya Bakeryswap gibi merkezi olmayan platformlarda jetonlarını kilitleyebilir veya likidite sağlayıcıları olabilir.
  • Ödeme: Geliştiricilerin, DePocket'in zincir üstü API'sini kullanırken her API çağrısı için DEPO belirteci olarak ödeme yapması gerekir. Getiri Toplayıcılar gibi Premium DeFi yardımcı programları da kullanım ücreti olarak DEPO belirteçleri alır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Bağış Toplama Hedefi1.680.000 TokenToplam Arz21.000.000