Chirpley (CHRP) Coin - Yeni Çıkan Coinler

ICO AdıChirpley
sembolCHRP
Başlangıç ​​tarihiAğustos 18, 2022
Bitiş tarihiAğustos 31, 2022
Goal43,000,000 TOKEN
StageICO
platformPoolZ
Uçlar
1 yıl önce

Chirpley Nedir ?

Chirpley, yalnızca nano ve mikro etkileyicilere ayrılmış otomatik bir platform olarak kurulmuştur. Etkileyici pazarlamanın geleceği, milyonlarca takipçisi olan mega etkileyicilerden çok daha fazlası burada yatıyor.

Bazıları, küçük etkileyici pazarlamayı, daha küçük markalar, web mağazaları ve yerel işletmeler için ilginç bir niş pazar olarak adlandırır. Belki öyledir, ancak Chirpley’nin sahneye çıkmasıyla, bu pazarı çok yakında ‘niş’ etiketini çok geride bırakacak bir düzeye taşıyabilecek gibi görünüyor. Şimdiye kadar, reklamcılar ve pazarlamacılar küçük influencerlarla çalışmakta zorlanıyordu. Bir mega-influencer kiralamak ve 20 milyon kişiye ulaşmak, aynı türden bir erişim elde etmek için 1000 küçük influencer ile çalışmaktan çok daha kolaydır.

Chrp Token Nedir ?

CHRP, Chirpley ekosistemindeki deflasyonist yardımcı program simgesidir . Marka, ödemeyi fiat veya kripto olsun herhangi bir para biriminde yapabilir. Temel katmandaki takas mekanizması nedeniyle, herhangi bir para birimi arka uçta $CHRP’ye dönüştürülür. Bu nedenle, etkileyiciye yalnızca $CHRP cinsinden ödeme yapılır ve bu da tokenin sürdürülebilirliğini artırır.

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Self-Reported Tagschirpley nedir chrp coin nedir chirpley ön satış yeni çıkan coinler yeni çıkacak coinler . ICO IDO IEO .
Toplam Arz1,000,000,000

Chirpley (CHRP) Coin - Yeni Çıkan Coinler

Chirpley (CHRP) Coin nedir, nasıl alınır ? (CHRP) Toplam Arz , Listeleme, Binance , Gateio , Kucoin yeni çıkan coinler !