Bilgi Kripto web sitesini ziyaret ederek , piyasaya yeni çıkan coinler , yeni çıkacak coinler , hakkında ilk siz haberdar olun ! Binance , Gateio , Kucoin Yeni Çıkan Coinler ve Listelemeler 

Yeni Çıkan Coin Hakkında Bilgi

ICO AdıChirpley
sembolCHRP
Başlangıç ​​tarihiAğustos 18, 2022
Bitiş tarihiAğustos 31, 2022
Goal43,000,000 TOKEN
StageICO
platformPoolZ
Uçlar
6 aylar önce

Chirpley Nedir ?

Chirpley, yalnızca nano ve mikro etkileyicilere ayrılmış otomatik bir platform olarak kurulmuştur. Etkileyici pazarlamanın geleceği, milyonlarca takipçisi olan mega etkileyicilerden çok daha fazlası burada yatıyor.

Bazıları, küçük etkileyici pazarlamayı, daha küçük markalar, web mağazaları ve yerel işletmeler için ilginç bir niş pazar olarak adlandırır. Belki öyledir, ancak Chirpley’nin sahneye çıkmasıyla, bu pazarı çok yakında ‘niş’ etiketini çok geride bırakacak bir düzeye taşıyabilecek gibi görünüyor. Şimdiye kadar, reklamcılar ve pazarlamacılar küçük influencerlarla çalışmakta zorlanıyordu. Bir mega-influencer kiralamak ve 20 milyon kişiye ulaşmak, aynı türden bir erişim elde etmek için 1000 küçük influencer ile çalışmaktan çok daha kolaydır.

Chrp Token Nedir ?

CHRP, Chirpley ekosistemindeki deflasyonist yardımcı program simgesidir . Marka, ödemeyi fiat veya kripto olsun herhangi bir para biriminde yapabilir. Temel katmandaki takas mekanizması nedeniyle, herhangi bir para birimi arka uçta $CHRP’ye dönüştürülür. Bu nedenle, etkileyiciye yalnızca $CHRP cinsinden ödeme yapılır ve bu da tokenin sürdürülebilirliğini artırır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Self-Reported Tagschirpley nedir chrp coin nedir chirpley ön satış yeni çıkan coinler yeni çıkacak coinler . ICO IDO IEO .
Toplam Arz1,000,000,000