Bilgi Kripto web sitesini ziyaret ederek , piyasaya yeni çıkan coinler , yeni çıkacak coinler , hakkında ilk siz haberdar olun ! Binance , Gateio , Kucoin Yeni Çıkan Coinler ve Listelemeler 

Yeni Çıkan Coin Hakkında Bilgi

ICO AdıCapsule Social
sembolCapsule
Başlangıç ​​tarihiAğustos 09, 2022
Bitiş tarihiEylül 24, 2022
Goal$1,070,000
StageICO
platformEthereum
Uçlar
6 aylar önce

Capsule Social Nedir ?

Capsule Social, içeriğin sansüre dayanıklı bir mimariyle korunduğu, ücretsiz konuşma için rakipsiz korumaya sahip bir web3 yayın platformu olan Blogchain'i piyasaya sürdü. İçerik keşfi, nesnel, şeffaf algoritmalar tarafından belirlenir. Ve insanlara isterlerse kendi barındırma ve içerik politikalarını uygulama seçeneği sunmak için yazılımı bir ağ düğümünü çalıştırmak için açacağız.

Diğer Yeni Çıkan Coinler ;

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Self-Reported Tagsblog yeni çıkan coinler yeni çıakcak coinler
Toplam Arz