yeni çıkan coinler

BRİCKKEN (BKN) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıBRİCKKEN
sembolBKN
Başlangıç ​​tarihiEkim 14, 2021
Bitiş tarihiŞubat 28, 2022
ülkeİSPANYA
platformETHEREUM
Uçlar
içinde 4 aylar
Hepsini Göster ↓

$ BKN Utility Token, Brickken'in dApp'ini besliyor

$BKN, finansman ve yatırımın geleceği için herkese dünyayı tokenleştirmeye katılma konusunda adil bir şans veren bir yardımcı program simgesidir.

brickken

Brickken Token Nedir ?

Brickken, bireylerin ve işletmelerin dünyanın herhangi bir yerinde en gelişmiş blok zinciri teknolojisini kullanarak kendi Güvenlik Belirteçlerini yayınlamaları için gereken araçları sağlayan bir dApp (merkezi olmayan uygulama) yaratıyor. Brickken teknolojisi nihayet kendi kendine kitle fonlamasına izin veriyor. Brickken'in platformu, sınıfının en iyisi olan ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü sağlar. Platform, aracılar olmadan tokenizasyon yoluyla alternatif finansman sağlama yöntemleri arayan bireylere ve işletmelere fırsatlar sunar. Brickken'ın orijinal mantrası, "dünyayı simgeleştireceğimiz"di. Likit olmayan piyasaların erişilebilirliğine yanlış bir bakış açısıyla yaklaştığımızı hemen anladık. **“*Brickken'ın merkezi olmayan teknolojisi, dünyanın kendisini tokenleştirmesi için gereken platformu ve araçları sağlar*“**

“Brick” gerçek dünyadaki ana inşa aracıdır ve “Token” blok zincirindeki ana inşa aracıdır. Brickken ($BKN), Güvenlik Simgesi Teklifleri aracılığıyla her iki dünyayı birleştirir .

Yakında, Brickken onun başlatılması olacaktır Başlangıç DEX Arz , (İDO) veren $ BKN Yardımcı Simgelerinizi onun yakıt olacak merkezi olmayan bir platform (Dapp) .

Brickken, farklı sektörlerdeki şirketlerin Güvenlik Simgesi Tekliflerini oluşturmalarına, yayınlamalarına ve yönetmelerine olanak tanıyan, merkezi olmayan bir belirteç verme platformudur.

On Ağustos 2021 , Brickken en teknik inceleme canlı gitti. Anında almak için aşağıdaki kayıt olun bizim içerik broşürü ve kadar çalışan bizim ÖZEL SATIŞ katılmak 28 Şubat th , 2022 .

Özellikleri

Yakıt

Brickken'in yardımcı programı simgesi BKN, platform içinde yapılan tüm işlemler için kullanılacaktır.

motorGüvenlik belirteci girişimleri yayınlamanın ve bir STO başlatmanın en basit yolunu sağlayabilen merkezi olmayan bir uygulama. Brickken'in gösterge panosu, yatırımcıların Brickken kullanarak tokenize edilmiş varlıklara göz atmasına ve satın almasına olanak tanır. Akıllı sözleşmeler, yasal ve düzenleyici uyumu kolaylaştırır ve ihraççı, yatırımcı ve platformla etkileşime girer.

uymaPlatformla entegre bir Müşterini Tanı sistemi, hem ihraççıların hem de yatırımcıların kimliğini doğrulayacak ve mevzuata uygun STO'lar sağlayacaktır.

VizyonBrickken'in vizyonu, merkezi olmayan protokolümüzün küresel yasal olarak uyumlu tokenleştirme standardı haline gelmesidir. Brickken, tam bir anahtar teslimi çözüm olana kadar gelişmeye ve yenilik yapmaya devam edecektir.

BKN satın almak

Brickken, ihraççılara doğrudan platformdan BKN jetonları satın alarak hesap bakiyelerini finanse etmek için bir çözüm sunar.

STO'ları başlatınBrickken, ihraççıların BKN kullanarak STO'lar oluşturmasına ve her STO ile ilgili şartları (tür, tokenomik, vade, şartlar, vb.) doğrudan platformdan belirlemesine olanak tanır.

Para Çekmeİhraççılar, başarılı STO jetonlarını doğrudan platformdan USDC'ye çekebilir.

Temettü Yönetimiİhraççılar, yatırımcılara temettü dağıtımını kolayca yönetebilir, bu da zaman ve kaynakların verimli kullanılmasını sağlar.

Canlı STO'lara yatırım yapın

Brickken, yatırımcılara, Brickken'in merkezi olmayan protokolü kullanılarak oluşturulan canlı STO'ları yayınlayan bir pano sağlar. Brickken'in platformu, yatırım deneyimini iyileştirmek için optimize edilmiş bir kullanıcı arayüzü ve deneyimi sağlar.

Kripto ÖdemeleriBrickken, yatırımcıların piyasada bulunan herhangi bir kripto varlığını kullanarak jeton satın almalarını sağlayan bir kripto ödeme sistemine sahiptir.

Varlık YönetimiBrickken, yatırımcıların tokenize edilmiş varlıklara yatırımlarını kolayca yönetmelerini sağlar. Doğrudan platformdan yatırımcılar temettü alabilir ve çekebilir.

STO Token DeğişimiYatırımcılar, platformdaki mevcut tüm güvenlik belirteçleri için edindikleri güvenlik belirteçlerini değiştirebilirler.

Teknik bilgi

 1. FRONT-END : Ön uç gösterge panosu, MetaMask ve bir API hizmetini entegre edecektir. API hizmeti KYC yönetimini, kullanıcı girişlerini, kayıtları ve genel işlemleri yönetirken, kullanıcıların doğrudan blok zinciri ve protokol sözleşmeleriyle etkileşime girmesine izin vermek için MetaMask entegrasyonu gereklidir.
 2. BACK-END : Arka uç, gösterge tablosu uygulamasına hizmet eden bir dizi lambda işlevinden oluşacak, ancak aynı zamanda bir gösterge panosuna ihtiyaç duymadan belirteç hizmetini ortaya çıkaracaktır. Bunun için API entegrasyonu ile gönderilen işlemler, işlemleri blok zincirine göndermek için MetaMask yerine Infura kullanacak.
 3. KYC SERVICE : KYC hizmet çözümü, mevcut Lambdas sistemimize bağlanacaktır. İsteklerin kabulü ve reddi API ile veya kontrol paneli aracılığıyla gerçekleştirilebilir.
 4. VERİTABANI : Veritabanı, Brickken'in oluşturmayı önerdiği işlevsellik için yararlı bilgileri depolayacaktır (e-postalarını, meta verilerini, işlemlerini, vb. kaydedebilecek kullanıcılar).
 5. AKILLI SÖZLEŞMELER : Akıllı sözleşmeler, bir ERC20 token sözleşmesinden (BKN) ve diğer iki akıllı sözleşme için fabrika görevi gören bir akıllı sözleşmeden oluşacaktır;
  • Emanet sözleşmesi, yatırımcıların STO tamamlanana kadar para yatırdığı yerdir.
  • Q2 2022

   • MVP'de uygulama özellikleri
   • Takım işe alımları
   • Pazarlama makinesi 2.0'ı dağıtma
   • Satış makinesini etkinleştirmeERC20 belirteç sözleşmesi, STO'ya özgü belirteçleri temsil edecektir. Emanet sözleşmesi aynı zamanda ihraççıların yatırımcılar için gelir (getiri) işlevi gören temettüleri/faizleri yatırmak için kullandıkları sözleşme olacaktır.

    BRİCKKEN Yol Haritası

    2021 3. Çeyrek

    • Merkezi olmayan yolculuk başlıyor
    • Teknik İnceleme Yayını
    • $BKN hizmet jetonlarının özel satışı başlıyor
    • MVP'nin (dApp) geliştirilmesi başlar
    • Destekleyenler Topluluk Oluşturma
    • Etkileyenler ve Danışmanlar Ortaklıkları

    2021 4. Çeyrek

    • $BKN fayda jetonlarının Özel Satışı devam ediyor
    • MVP geliştirme devam ediyor ( dApp )
    • Satış Hunisini Etkinleştirme
    • Pazarlama makinesini etkinleştirme

     

    Q1 2022

    • $BKN Özel Satışının Kapanışı
    • MVP'nin ilk halka açık testleri
    • para kazanma
     • dApp'in İlk İstemcilerini Yerleştirme
     • Ortaklar aracılığıyla dağıtım
    • BKN kamu satışının lansmanı – IDO

   Q3 – Q4 2022

   • dApp iyileştirmesi
   • Oluşturulan verilere dayalı olarak dApp'deki iş akışlarını iyileştirme
   • Takım İşe Alımları
   • $BKN'nin DAO'sunu ayarlama
   • Sosyal girişimleri ve ESG uygulamasını finanse etmek için şirketleri dahil etme
   • Göz At

    Yeni Çıkacak Coinler Listesi
    Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
    Kripto Para Haberleri
    Altcoin Haberleri
    Fan Token Fiyatları
   • Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
    Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.
Şirket