Bictory Finance (BT) Coin - Yeni Çıkan Coinler

ICO AdıBictory Finance
sembolBT
Başlangıç ​​tarihiKasım 04, 2022
Bitiş tarihiAralık 15, 2022
Goal$150,000
StageICO
platformSolana
Uçlar
11 aylar önce

Bictroy Finance (BT) Coin Nedir?

BT, Bictory Finance katılımcıları arasında merkezi olmayan bir şekilde değişim aracı olarak kullanılacak işlevsel bir çok amaçlı simgedir. BT'yi tanıtmanın amacı, merkezi üçüncü taraf kuruluşlar/kurumlar /kredi gibi herhangi bir aracı olmaksızın Bictory Finance ekosistemi içinde etkileşime giren katılımcılar arasında uygun ve güvenli bir ödeme ve yerleşim şekli sağlamaktır.

Yerel platform para birimi olarak, Bictory ticaret platformlarında, entegrasyon ücretlerinde, fırlatma rampalarında veya Bictory Ekosistemindeki çeşitli ürünlerde yapılan işlemler için BT tokenini kullanmak, kullanıcının indirimden yararlanmasını sağlayacaktır. Bu, BT coin sahipleri için tüm Bictory CEX işlemlerinde indirim olacağı anlamına gelir. Ayrıca, ağ için merkezi olmayan topluluk yönetimini teşvik etmek için kullanılacaktır. 

yeni çıkan coinler

Diğer Yeni Çıkan Coinler;

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Self-Reported Tagsbictory finance nedir bt coin nedir bt coin bt token yeni çıkan coinler 2022 yeni çıkacak coinler 2023
Toplam Arz100,000,000

Bictory Finance (BT) Coin - Yeni Çıkan Coinler

Bictory Finance (BT) Coin nedir, nasıl alınır ? (BT) Toplam Arz , Listeleme, Binance , Gateio , Kucoin yeni çıkan coinler !