Bilgi Kripto web sitesini ziyaret ederek , piyasaya yeni çıkan coinler , yeni çıkacak coinler , hakkında ilk siz haberdar olun ! Binance , Gateio , Kucoin Yeni Çıkan Coinler ve Listelemeler 

Yeni Çıkan Coin Hakkında Bilgi

ICO AdıBictory Finance
sembolBT
Başlangıç ​​tarihiKasım 04, 2022
Bitiş tarihiAralık 15, 2022
Goal$150,000
StageICO
platformSolana
Uçlar
1 Ay önce

Bictroy Finance (BT) Coin Nedir?

BT, Bictory Finance katılımcıları arasında merkezi olmayan bir şekilde değişim aracı olarak kullanılacak işlevsel bir çok amaçlı simgedir. BT'yi tanıtmanın amacı, merkezi üçüncü taraf kuruluşlar/kurumlar /kredi gibi herhangi bir aracı olmaksızın Bictory Finance ekosistemi içinde etkileşime giren katılımcılar arasında uygun ve güvenli bir ödeme ve yerleşim şekli sağlamaktır.

Yerel platform para birimi olarak, Bictory ticaret platformlarında, entegrasyon ücretlerinde, fırlatma rampalarında veya Bictory Ekosistemindeki çeşitli ürünlerde yapılan işlemler için BT tokenini kullanmak, kullanıcının indirimden yararlanmasını sağlayacaktır. Bu, BT coin sahipleri için tüm Bictory CEX işlemlerinde indirim olacağı anlamına gelir. Ayrıca, ağ için merkezi olmayan topluluk yönetimini teşvik etmek için kullanılacaktır. 

yeni çıkan coinler

Diğer Yeni Çıkan Coinler;

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Self-Reported Tagsbictory finance nedir bt coin nedir bt coin bt token yeni çıkan coinler 2022 yeni çıkacak coinler 2023
Toplam Arz100,000,000