Yeni Çıkan Coin Hakkında Bilgi

ICO AdıAlpine Fan Token (BINANCE)
sembolALPINE
Başlangıç ​​tarihiŞubat 16, 2022
Bitiş tarihiŞubat 22, 2022
Goal4.000.000,0000 ALPINE
StageLaunchpad
platformBinance Smart Chain
Uçlar
3 aylar önce

Dünyanın en büyük kripto para platformu Binance , Alpine Fan Token ön satışını duyurdu ! Alpine Fan Token ön satışına katılmak için Binance borsasına kayıt olmanız gerekmektedir . Eğer dünyanın en büyük kripto platformunda kaydınız yoksa , aşağıdaki bağlantıdan %20 komisyon indirimi ile kayıt olabilirsiniz !

Binance Kayıt : https://accounts.binance.com/tr/register?ref=YW1EF2U8

Alpine F1® Team Taraftar Token - BWT Alpine F1® Team için Binance Smart Chain için Binance Taraftar Tokenı

BWT Alpine F1 Team, Grand Prix şampiyonu Esteban Ocon ve iki kez Dünya Şampiyonu Fernando Alonso ile FIA ​​Formula 1 Dünya Şampiyonasında yarışıyor. Alpine, 1955 yılında Jean Rédélé tarafından kurulan Fransız spor otomobil markasıdır ve bugün Renault Grubu'nun yenilikçi, özgün ve seçkin spor otomobillere kendini adamış markasıdır.
 Daha geniş bir İş Birimi, Alpine'nin tarihi Dieppe fabrikasının mirasından ve bilgi birikiminden ve BWT Alpine F1 Team, Alpine Racing ve Alpine Cars ekiplerinin mühendislik uzmanlığından faydalanmasını sağlar.
binance alpine token
Alpine F1 Takımı Taraftar Tokeni (ALPINE), tüm BWT Alpine F1 Takımı taraftarları için taraftar deneyiminde devrim yaratmak üzere tasarlanmış yerel bir BEP-20 yardımcı program simgesidir. Belirteç, taraftarların takımla çeşitli şekillerde etkileşim kurmasını sağlar. Kullanıcılar, özel oy hakları aracılığıyla ekip kararlarını etkileyebilir, dijital koleksiyonlara ve NFT'lere erişebilir ve özel hayran ödülleri ve gerçek yaşam deneyimleriyle bağlantılı oyunlaştırma özelliklerinin keyfini çıkarabilir.
ALPINE tokeni, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde oluşturulup yayınlanarak BWT Alpine F1 Team hayranlarını daha geniş erişilebilirlik, daha fazla işlevsellik ve daha düşük işlem maliyetleri ile güçlendiriyor. BSC, Binance Chain'e (BC) paralel olarak çalışmak üzere geliştirilmiş bir Proof-of-Otority (PoSA) ana zinciridir ve buna dayalı olarak büyük miktarda token ekosistemini destekler. BSC, akıllı sözleşme işlevselliğine ve Ethereum Sanal Makinesi (EVM) aracılığıyla zengin Ethereum ekosistemiyle uyumluluğa sahiptir.

Önerilen Makaleler
ALPINE Token sahipleri tokenlerini, bunlarla sınırlı olmamak üzere aşağıdaki özellikleri gerçekleştirmek için kullanırlar: BWT Alpine F1® Team işleriyle ilgili oylama oturumları, sadakat aboneliği ve NFT koleksiyonu.

Temel Özellikler ve Öne Çıkanlar

Binance Ekosistemi entegrasyonu: Binance platformundaki Alpine F1 Team Taraftar Tokeni, token sahiplerine Binance Fan Token, Binance NFT, Binance Charity, Binance Pay ve Binance'deki ek hizmetler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Binance özelliklerinin entegrasyonunu sağlayabilir. Ekosistem.
Taraftar Oylama Havuzları: Bir taraftar havuzuyla birlikte ALPINE Token'a sahip olan kullanıcılar, favori takımlarıyla daha güçlü bir bağ ve bağlılık hissedecekler. BWT Alpine F1 Takımı, özel Taraftar Oylama anketleri düzenleyerek ALPINE Taraftar Token sahiplerinin takım işleriyle ilgili görüşlerini arayacaktır.
Yükseltilmiş Token Hizmet Deneyimi: Taraftar Oylama özelliğinin yanı sıra, ALPINE Taraftar Token sahipleri, yakın gelecekte NFT PowerStation programı, NFT Koleksiyonu, Mini oyunlar ve daha fazlası dahil olmak üzere daha önce hiç görülmemiş hizmet özelliklerine erişebilecekler.
Alpine Esports İşbirliği ve Taraftar Katılımı: Alpine Esports, gerçeklik ve sanal dünya arasındaki boşluğu kapatmak için tasarlanmıştır. Binance ve BWT Alpine F1 Ekibi, hayranlarla yarış pistlerinin ötesinde etkileşim kurmak için yakın bir şekilde çalışacak ve ALPINE token sahiplerine ekip ve dijital ilk sürücüleri ile etkileşim kurmalarına yardımcı olmak için heyecan verici fırsatlar getirecek.

ALPINE TOKEN SATIŞININ DETAYLARI: 

  • Token Adı: Alpine F1® Team Fan Token (ALPINE)
  • Launchpad Üst Sınırı: 4.000.000 USD
  • Kullanıcı Başına Katılım Limiti: 10.000 USD (10.000 ALPINE)
  • Toplam Token Arzı: 40.000.000 ALPINE
  • Binance Launchpad’e Ayrılan Toplam Token: 4.000.000 ALPINE (Toplam Token Arzının %10’u)
  • Halka Açık Token Satış Fiyatı: 1 ALPINE = 1 USD (BNB cinsinden fiyat, katılım tarihinden önce belirlenecektir)
  • Token Satış Formatı: Katılım
  • Desteklenen Seanslar: Yalnızca BNB

Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !

Binance Telegram
Binance Twitter

Self-Reported Tagsbinance Fan Token Alpine Formula 1 Launchpad
Toplam Arz40000000 ALPINE