yeni çıkacak coinler

ACURA NETWORK (ACURA) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıACURA NETWORK
sembolACURA
Başlangıç ​​tarihiEkim 16, 2021
Bitiş tarihiEkim 28, 2021
ülkeN / A
platformETHEREUM
Uçlar
4 Haftalar önce
Hepsini Göster ↓

Önemli: Acura Network, 16 Ekim'de bir İlk Dex Teklifi düzenleyecektir.

DEFİ 2.0 İLE TANIŞIN , ACURA ON POLYGON TARAFINDAN DESTEKLENEN İLK YENİDEN TANIMLANMIŞ MERKEZİ OLMAYAN TİCARET PLATFORMU VE LİKİDİTE PROTOKOLÜ !

Acura Network, Acura on Polygon tarafından desteklenen, yeniden tanımlanmış bir merkezi olmayan ticaret platformu ve likidite protokolüdür. Acura, size çığır açan ve devrim yaratan bir Merkezi Olmayan değişimi sunmaktan gurur duyuyor… bir bükülme ile. DeFi 2.0 modeli, önceki sürümlerden farklı olarak yeniden tasarlanmış, güncellenmiş bir kullanıcı arayüzü ile kullanıcı deneyimini geliştirerek ticaretin verimliliğini büyük ölçüde artırır. Platform, toplam hasılat çiftlikleri, bahis havuzları, DEX'i için bir DEXplorer (çift, havuz, APR gezgini) ve diğer DEX'ler için hizmet, Acura bot - projeler için bir Pricebot telgrafı ve Proje indeks listesi - projEX içerir.

 

ACURA NETWORK

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.