Hifi Finance Nedir ? MFT Coin Teknik Analiz , Yorum ve Geleceği !

mft coin nedir

Eski adı Mainframe olan Hifi Finance ( MFT Coin  )  , herkesin kripto paralarına karşı borç almasına izin veren bir Borç Verme Protokolüdür. Peki tam olarak  Hifi Finance Nedir ? MFT Coin Teknik Analiz , Yorum ve Geleceği !

Hifi Finance ( MFT Coin  ) Nedir ?

Hifi Finance ( MFT Coin  )  , herkesin kripto paralarına karşı borç almasına izin veren bir Borç Verme Protokolüdür. Hifi, belirli bir gelecek tarihte uzlaşan zincir üstü bir yükümlülüğü temsil eden tahvil benzeri bir araç kullanır. Tokenize edilmiş borcun satın alınması ve satılması, günümüzde merkezi olmayan finansta çok ihtiyaç duyulan bir şey olan sabit oranlı, sabit vadeli borç verme ve borçlanmayı mümkün kılıyor. Hifi Borç Verme Protokolü’nün gelecekteki yinelemelerinin yanı sıra bir hisse senedi sembolü değişikliğinin meydana gelmesi beklenmektedir. Mainframe Token (MFT), aşağıdakiler için kullanılan yerel yardımcı program belirtecidir:

  • Yönetim oyları
  • Protokolün güvenliğini sağlamak için esnetme
  • Ekosisteme katkıda bulunanları ödüllendirmek

Hifi (eski adıyla Mainframe), tokenini 2018 yılının ilk çeyreğinde 10B token tedarik sınırıyla piyasaya sürdü. Tüm tokenlar kazanılmış ve yaygın olarak dağıtılmıştır.

Hifi Finance ile neler yapabileceğine değinmek gerekirse şu şekildedir ;

Borç: Sabit oranlı, sabit vadeli borç tokenlarını basmak için teminatı bir kasada kilitleyin. Bu borç tokenları, kullanıcıların teminat tokenlarını satmadan uzun vadeli, verim çiftliği veya diğer stratejik ticaretleri takip etmelerine olanak tanıyan anında likidite için takas edilebilir. MFT Coin nedir !

Borç Verme: İndirim için sabit oranlı, sabit vadeli borç tokenları satın alın. Vade sona erdiğinde, kredi verenlere yatırımlarından tahmin edilebilir bir getiri sağlayan nominal değer için itfa edilebilirler.

Likidite Sağlama : Bir Otomatik Piyasa Yapıcıda (AMM) borç tokenları ve sabit paralar arasında likidite sağlayarak ticaret ücretleri kazanılabilir.

mft coin yorum analiz

Hifi Finance Coin Toplam Arzı Ne Kadar ?

MFT Coin Toplam Arz : 10.000.000.000 MFT ‘ dir.

Önerilen Makaleler

MFT Coin Kurucusu Kim ?

Hifi 2017 yılında Mick Hagen tarafından kurulmuş olup ,  2018 ve 2019 boyunca ekip, merkezi olmayan bir sohbet uygulaması ve merkezi olmayan bir işletim sistemi yayınladı, ancak her iki ürün de önemli bir çekiş elde edemedi.

2019’da ekip Defi‘ye geçti ve merkezi olmayan bir borç verme ve ödünç alma platformu üzerinde çalışmaya başladı. Mick, CEO rolünü 2020’nin başlarında Doug Leonard’a devretti. Doug, yazılım geliştirme ve BT güvenliği konularında 2018’den beri şirkette çalışıyordu.

Doug ekibi yeniden oluşturdu, token akış protokolü Sablier’i aldı ve kurucusu ve geliştiricisi Paul Razvan Berg’i baş mühendis olarak işe aldı. Şubat 2021’de Mainframe resmi olarak Hifi olarak yeniden adlandırıldı.

MFT Coin Fiyat , Grafik ve Piyasa Değeri ! 

Bilgi Kripto sitesinde , kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . Hifi  Finance Coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz !

isim Fiyat24 saat % Arz hacim Piyasa değeri
mainframe
Hifi Finance
₺0.084
-3.12%
9,386,552,598.64 MFT
₺63,990,705.68
₺792,030,710.75

Hifi  Finance Coin Nereden ve Nasıl Alınır ? 

Hifi  Finance Coin  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle söz konusu borsalara kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Eğer hala kaydınız yoksa buradan Kayıt yaparak dünyanın en büyük Kripto para borsası olan Binance ‘ dan kolayca alım-satım yapabilirsiniz.

MFT Coin Yorum ve Geleceği !

MFT Coin Yorum Ve Geleceği ! Son zamanlarda, Hifi  Finance hızla çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor . 

MFT Coin Teknik Analiz !

MFT  Coin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu Hifi  Finance alım-satım derecesini görebilirsiniz. MFT /USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.