Akash Network Nedir ? AKT Coin Kaç TL ?

akt coin

Akash Network  Sansüre dayanıklı, izinsiz ve kendi kendine egemen olan Akash Network, dünyanın ilk açık kaynaklı bulutudur.  Akash platformunu, ilk merkezi olmayan açık kaynaklı bulut ağı olduğu için benzersiz ve türünün tek örneğidir şeklinde yorumlamak da yanlış olmayacaktır. Peki tam olarak Akash Network Nedir ? AKT Coin Kaç TL ? AKT Coin Nedir ? Akash Network Toplam Arz ! Akash Nasıl Alınır ?

Akash Network Nedir ?

Akash Network  Sansüre dayanıklı, izinsiz ve kendi kendine egemen olan Akash Network, dünyanın ilk açık kaynaklı bulutudur.  Akash platformunu, ilk merkezi olmayan açık kaynaklı bulut ağı olduğu için benzersiz ve türünün tek örneğidir şeklinde yorumlamak da yanlış olmayacaktır. Akash ekibinin ilettiği gibi, piyasada var olanlardan ziyade tüketiciler için daha şeffaf olacak bir sisteme her zaman ihtiyaç duyulmuştur. Bu sebeple Akash, önceki tüm sorunları çözdüğü ve DeFi olarak yeni boyutlar başlattığı için öne çıkmıştır. İşte Akash Ağı hakkında bilmeniz gereken önemli şeylerden bazıları.

  • Eşler arası protokol, işi ve depolamayı sağlanan çeşitli düğümler arasında dağıtılmaktadır.
  • Akash System, en son Merkezi Olmayan Bulut Standartlarını temel alır ve SDL ile istemci API standartlarını içermektedir.
  • Akash ağ tüketicilerinin çoğu blok zincirlere, SaaS şirketlerine ve makine öğrenimi şirketlerine aittir ve bu nedenle ağlar sistemin asla başarısız olmamasını sağlar.
  • Birlikte çalışabilir ağ, çoklu diller içeren ve kullanıcılarına egemenlik sağlayan bir proof of stake blok zinciri kanıtına sahiptir.
  • Veri merkezleri siparişler için teklif verir ve en düşük teklifler kiracı olarak tercih edilir.

AKT Coin Kaç TL

AKT Coin Nedir ?

AKT, dünyanın ilk açık kaynaklı bulutuna güç sağlayan yardımcı program belirtecidir.

Akash Network, DeFi, merkezi olmayan kuruluşlar ve uygulamalar ve makine öğrenimi/AI gibi yüksek büyüme gösteren endüstriler için daha hızlı, daha verimli ve daha düşük maliyetli uygulama dağıtımları sağlayan dünyanın ilk merkezi olmayan açık kaynaklı bulutudur.

Akash Token (AKT), platformun, blok zincirini yönetmek, güvence altına almak, katılımcıları teşvik etmek ve değer depolamak ve değiştirmek için varsayılan bir mekanizma sağlamak için birincil araç olarak kullanılan yerel yardımcı program simgesidir.

Yönetim

AKT token sahipleri, ağ yükseltmelerine ve Merkezi Olmayan Bulut Vakfı’nın fon ve kaynaklarının tahsisine oy verebilir.

teşvik

AKT, sağlayıcıları daha düşük fiyatlar sunmaya teşvik etmek için kullanılır ve stake edenleri stake ederek ağa daha uzun vadeli katılmaya teşvik eder.

Değer Değişimi

AKT, değeri depolamak ve değiştirmek için varsayılan bir mekanizma sağlar ve Cosmos‘un çok para birimi ve çok zincirli ekosisteminde bir yedek para birimi görevi görür.

Gelir al

Ağ daha önemli brüt mal değerine (GMV) ulaştığında, ödüller enflasyonist ödüllerden oluşacak ve kullanıcıların ödediği toplam ağ harcamasının (Gelir Al) bir payını içerecektir.

akash coin nedir

AKT Coin Kaç TL ?

Akash Network Toplam Arz !

Akash Toplam Arz : 161.396.484 AKT ‘dir.

Önerilen Makaleler

Akash Nasıl Alınır ? Akash Coin Nereden Alınır ?

Akash almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Akash  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Akash Network Nedir ? AKT Coin Kaç TL ? AKT Coin Nedir ? Akash Network Toplam Arz ! Akash Nasıl Alınır ?

  • AKT alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.